انتخاب پارکت لمینت

 انتخاب پارکت لمینت به عنوان کفپوش یک تصمیم مهم است که فضا و دکوراسیون داخلی را دگرگون می کند. پارکت لمینت می تواند در ساختمان های اداری- تجاری، مراکز فرهنگی-هنری و حتی منازل نیز مورد استفاده قرار گیرد. گستردگی کاربرد پارکت لمینت نشان دهنده مزایای این کفپوش مدرن برای فضاهای مختلف است. اگر هنوز در خرید و انتخاب پارکت لمینت تردید دارید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

۱-انتخاب پارکت لمینت با قیمت مناسب

پارکت لمینت ارزان قیمت و کاملا مقرون به صرفه است. تایل های پارکت لمینت به کف نمی چسبند و قابلیت جا به جایی را دارد. تایل ها با کلیک به هم قفل شده و توسط قرنیز در انتهای دیوار ثابت می شوند. در صورت اسباب کشی و جا به جایی می توان تایل ها را جدا کرده و در محل جدید به سادگی نصب کرد. در این صورت از هزینه های خرید کفپوش در محل جدید کاسته خواهد شد.

۲- انتخاب پارکت لمینت با طرح و رنگ مختلف

یکی از دلایل انتخاب پارکت لمینت زیبایی ظاهری و بدیع آن است. انواع طرح های پارکت لمینت در رنگ های مختلف، شباهت زیادی به کفپوش های چوبی دارند و با انواع دکوراسیون مدرن هماهنگی خوبی ایجاد می کنند. طیف رنگی لمینت تیره و روشن مناسب فضاسازی در همه اماکن است.

۳- انتخاب پارکت لمینت با دوام بالا

دلایل انتخاب پارکت لمینت

پارکت لمینت از ترکیبات HDF فشرده توسط دستگاه های پیشرفته تهیه می شود. روکش محافظ این کفپوش ضریب سایش و فرسایش آن را بیشتر کرده و مانع نفوذ رطوبت به داخل تایل ها می شود. پارکت لمینت استاندارد سال های زیادی بدون آسیب باقی مانده و همچنان زیبایی و تازگی خود را حفظ می کنند.

۴- نصب سریع پارکت لمینت

در مقایسه با سایر کفپوش ها به طرز شگفت انگیزی سرعت نصب پارکت لمینت بیشتر است. سهولت نصب و زمان نصب دلایل اصلی انتخاب پارکت لمینت برای کف منازل و اماکن اداری هستند. نصب پارکت لمینت با ابزارهای ساده در هر سطحی امکان پذیر است. چنانچه سطح زیرین کار دارای ناهمواری باشد، ابتدا زیرسازی انجام می شود. پس از زیر سازی، تایل ها با اتصال کلیکی به یکدیگر قفل می شوند که این کار در زمان بسیار کوتاه تری قابل انجام است.

۵- انتخاب پارکت لمینت برای افراد مبتلا به آلرژی

پارکت لمینت میکروب و باکتری را در خود پنهان نمی کند و بهترین کفپوش برای افراد مبتلا به آلرژی و یا خانواده هایی با فرزند کوچک است. پارکت لمینت از چند لایه فشرده و دو لایه در زیر و رویه تشکیل شده است. لایه رویه پارکت لمینت ضد آب بوده و تولید قارچ و کپک نمی کند. اگر فرد مبتلا به آسم و یا آلرژی های فصلی در خانه دارید، فرش ها و موکت ها را با پارکت لمینت جایگزین کنید.

۶- نظافت پارکت لمینت

نظافت پارکت لمینت بسیار ساده و آسان است. جاروبرقی برای زدودن گرد و غبار روی پارکت به تنهایی کافی است. برای از بین بردن لکه ها و کثیفی سطح پارکت لمینت نیز می توان از دستمال مرطوب و پارچه نمدار استفاده کرد. برای تمیز کردن پارکت لمینت نیازی به شوینده و مواد ضد عفونی کننده نیست. این ها بخشی از مهم ترین دلایل انتخاب پارکت لمینت برای ساختمان های مسکونی هستند که اهمیت بیشتری دارند. شما چه دلیلی برای انتخاب پارکت لمینت به عنوان کفپوش می شناسید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان خرید

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره
close-link